Ogłoszenie Operator koparki / Operator maszyn

Firma Lorken-Tech Henryk Bugdol to firma o ugruntowanej pozycji na rynku lokalnych pracodawców, która prowadzi produkcję w branży obróbki skrawaniem i w branży chemicznej.

Obecnie, w związku z planowanymi inwestycjami, poszukujemy pracownika na stanowisko operator koparki / operator maszyn. Obszar wykonywanych prac obejmował będzie głównie zakłady produkcyjne zlokalizowane na obszarze gmin Gaszowice i Jejkowice. Oferujemy stabilną i całoroczną pracę w systemie jednozmianowym na pełny etat. Forma zatrudnienia uzależniona od preferencji kandydata: umowa o pracę lub zlecenie. Wynagrodzenie odpowiednie do zaangażowania w pracę i posiadanych umiejętności.

Od kandydata oczekujemy praktycznej umiejętności obsługi koparki, koparko-ładowarki, ładowarki czołowej, oraz odpowiednich uprawnień do obsługi. Dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kategorii C lub T.
Do obowiązków pracownika należeć będzie wykonywanie:
- prac ziemnych przy użyciu koparki lub koparko-ładowarki,
- bieżącej eksploatacyjnej obsługi codziennej i okresowej powierzonych do użytkowania maszyn.

Dodatkowe informacje na temat oferty pracy i innych jej warunków dostępne są pod numerem telefonu 665 588 886. CV można przesyłać w formie elektronicznej na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub składać w siedzibie firmy. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.