Elektryk

Firma Lorken-Tech Henryk Bugdol to firma o ugruntowanej pozycji na rynku lokalnych pracodawców, która prowadzi produkcję w branży obróbki skrawaniem i w branży chemicznej.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko elektryk w pionie utrzymania ruchu. Obszar wykonywanych prac obejmował będzie trzy zakłady produkcyjne zlokalizowane na obszarze gmin Gaszowice i Jejkowice. Oferujemy stabilną pracę w systemie jednozmianowym na pełny etat.

Od kandydata oczekujemy wykształcenia średniego lub wyższego technicznego na kierunku elektryk, energetyk, mechatronik lub pokrewnym. Ponadto kandydat powinien posiadać :
- praktyczną znajomość zagadnień z zakresu elektryki a także orientację w zakresie pneumatyki, hydrauliki, mechaniki i automatyki,
- umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunku technicznego,
- znajomość obsługi komputera, oraz znajomość lub otwartość na zapoznanie się z systemami sterowania maszyn: Simatic, Haidenhain, Fanuc,
- uprawnienia SEP.

Do obowiązków pracownika należeć będzie wykonywanie:
- bieżących napraw, przeglądów i konserwacji maszyn do obróbki skrawaniem, oraz do plastycznej obróbki metali,
- bieżących napraw, przeglądów i konserwacji maszyn do produkcji farb i lakierów,
- bieżących napraw, przeglądów i konserwacji wewnętrznych instalacji elektrycznych, w tym okresowych pomiarów tych instalacji,
- montaż osprzętu elektrycznego do produkowanych urządzeń i przyrządów,
- monitorowanie stanów magazynowych części i materiałów zapasowych,
- nowych wewnętrznych instalacji i sieci elektrycznych oraz uruchomień nowych maszyn.
- dokumentacji.

Dodatkowe informacje na temat oferty pracy i innych jej warunków dostępne są pod numerem telefonu 665 588 886. CV można przesyłać w formie elektronicznej na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub składać w siedzibie firmy. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.


Frezer CNC

Firma Lorken-Tech Henryk Bugdol to firma o ugruntowanej pozycji na rynku lokalnych pracodawców, która prowadzi produkcję w branży obróbki skrawaniem i w branży chemicznej.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko operatora obrabiarek CNC – frezarek. Oferujemy stabilną pracę, przy produkcji głównie jednostkowych elementów wymagających precyzyjnej obróbki skrawaniem. System pracy zmianowy. Forma zatrudnienia uzależniona od preferencji kandydata: umowa o pracę lub zlecenie. Wynagrodzenie odpowiednie do zaangażowania w pracę i posiadanych umiejętności. Praca w przyjaznej atmosferze, w zakładzie produkcyjnym w Jejkowicach.

Zakres wykonywanych obowiązków obejmował będzie obsługę frezarki CNC sterowanej systemem HEIDENHAIN. Od pracownika będziemy wymagać umiejętności pełnej obsługi i programowania obrabiarki, oraz wysokiej kultury technicznej. Mile widziane będzie również doświadczenie w obsłudze urządzeń pomiarowych.

Dodatkowe informacje na temat oferty pracy dostępne są pod numerem telefonu 660 322 693. CV można przesyłać w formie elektronicznej na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub składać w siedzibie firmy. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.