Firma Lorken-Tech Henryk Bugdol, z siedzibą w Gaszowicach, aktualnie poszerza swoją ekipę remontowo-budowlaną i w związku z tym poszukujemy kandydatów do pracy w charakterze pracownika budowlanego. Oferujemy stabilną, całoroczną pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na lokalnym rynku. Forma zatrudnienia uzależniona od preferencji kandydata: umowa o pracę, ewentualnie zlecenie. Wynagrodzenie odpowiednie do zaangażowania w pracę i posiadanych umiejętności. Praca w przyjaznej atmosferze, głównie na terenie gmin Gaszowice i Jejkowice.

Poszukujemy pracownika posiadającego doświadczenie i zdolność do samodzielnej organizacji pracy. Zakres wykonywanych obowiązków obejmował będzie pełen zakres prac budowlanych związanych z wznoszeniem i wykończeniem budynków, oraz remontami.

Nie tolerujemy alkoholu w miejscu pracy. Posiadanie „czynnego” prawa jazdy będzie dodatkowym atutem.

Dodatkowe informacje na temat oferty pracy dostępne są pod numerem telefonu 665 588 886. CV można przesyłać w formie elektronicznej na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub składać w siedzibie firmy. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.